Warning: include(/sata1/home/users/yutl/www/www.nachalka.kharkov.ua/assets/templates/search.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/yutl/www/www.nachalka.kharkov.ua/index.php on line 76

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/yutl/www/www.nachalka.kharkov.ua/assets/templates/search.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /sata1/home/users/yutl/www/www.nachalka.kharkov.ua/index.php on line 76
Сайт Олени Миколаївни Тенети | Про нас

Про нас

 

В ім’я здавна вкладався глибокий духовний зміст. Досі вважається, що ім'я людини може впливати на характер і навіть на подальшу долю носія. Існує повір’я, що дітей треба називати іменами, які притаманні землі, де вони народились, тоді доля їхня буде щасливою. 

Цікаво знати

Щонайдовше у світі ім'я складається з 1478 букв. Щоб його прочитати, вимагається не менше десяти хвилин. Воно є рядом злитих воєдино назв історичних місць, іменами відомих дипломатів, теологів, учених. Це ім'я доки ніхто не береться прочитати..

 

Аделіна

Аделіна володіє спокійним, податливим і врівноваженим характером. Вона надійна, пунктуальна, старанна, що не кидає слів на вітер і ніколи не підводить своїх близьких і знайомих. Найкращий відпочинок для неї – це тихе і спокійне затишне гніздечко, де будуть оточувати тільки близькі люди.

 

Анастасія, Настасія, Настя

У перекладі з грецького — що воскрешає.Це ім'я міцно асоціюється з героїнею російських казок, дівчинку з таким ім'ям оточать турботою і любов'ю. І вона не обдурить очікувань, їй невідомі заздрість, ревнощі, суперництво, вона беззахисна перед лицемірством і хитрістю. Якби ні природна інтуїція, її можна було б вважати наївною. Насправді Настя володіє безпомилковою проникливістю і навіть може пророкувати.

 Анна

У перекладі із староєврейського — благодать. Жінки з цим ім'ям практично позбавлені недоліків. Для близьких людей Аннушка — це і мудрий порадник, і надійний помічник. Її дбайливість і співпереживання, здається, не мають меж. Вона працелюбна, безкорислива і терпляча

Валерія

Маленька Валерія має неочікуваний характер. Поведінка її залежить від того, з якої ноги вона встала. Без видимої причини може образитися на щось і довго бути не в дусі. Через якийсь час вона стане веселою і безтурботною, і важко зрозуміти, чому відбулася така зміна.

Василиса

Це ім'я запозичене християнством з Візантії. У минулому було досить поширене. Свята покровителька імені - ігуменя, свята Василиса Єгипетська. Василиса володіє розумом і красою, шляхетністю й добірністю. Вона любить допомагати людям, які до неї звертаються, чужі проблеми приймає за свої. Василиса дуже чуйна й м'яка людина, однак її м'якість сполучається з упертістю й цілеспрямованістю.

Дар'я

Жіночий варіант імені перського царя Дарія. У перекладі із древнеперсидского - "переможниця". Дівчинка Даша в дитинстві часто командує своїми однолітками в іграх. Вона тямуща, імпульсивна у вчинках. Може швидко навести порядок серед дітей і навіть побитися із забіяками. Не виносить самітності, любить гучні й веселі ігри. Але Дар'я проводить час не тільки в забавах, але й багато допомагає матері у веденні домашнього господарства. Вона привчена до організованості й наполегливості.Всі книги й зошити складені в порядку. Учиться непогано, але подовгу сидіти за уроками не може, їй не вистачає посидючості й працьовитості. Виручає її природна кмітливість і гарна пам'ять. Однокласники побоюються її їдких зауважень. Учителі бачать у ній помічницю, але суспільною роботою займається без бажання й намагається ухилитися від неї. Дар'я добре шиє й в'яже, уміє зі смаком одягатися. Косметикою не зловживає. Найбільше їй підійде робота журналіста, психолога, страхового агента.

Діана

У давньоримській міфології - богиня Місяця й полювання (у давньогрецькій міфології Діані відповідає Артеміда).Ростуть спокійними, добрими й слухняними дітьми. Вони покладливі, чуйні до чужого горя й дуже жалісливі. Маленькій Діані не раз дістається від мами за те, що приносить додому бездомних кошенят. Ім'я Діана звучить твердо, і в характері цієї дівчини дійсно досить прагматичності, твердості й навіть упертості.

Марія

Ім'я має давньоєврейське походження. Існує кілька значень імені - гірка, улюблена, уперта. Діти з ім’ям Марія ніжні, спокійні й добрі. Бувають примхливі і не завжди будуть робити те, що вимагають від них дорослі або однолітки. До навчання ставляться відповідально вже з дитинства. Вони з самого маленького віку обожнюють няньчити дітей, для них це не робота, а задоволення, яке не може набриднути. Таку дівчинку досить просто образити, якесь маленьке зауваження Маша може сприйняти дуже болісно. Але не дивлячись на це вона зможе за себе постояти, тому що володіє твердим характером.

Мілана

Саме так можна охарактеризувати цю дівчинку. Вона створює враження вічно танцюючого і співаючого дитини. Вона весела і смішлива, життєрадісна і рідко плаче. Їй все дається легко. В силу легкості характеру, вона постійно оточена дітьми, їм з нею весело і цікаво, та й дорослі невтомно захоплюються цією безпосередній дівчинкою. Любить прикрашати себе одягом і косметикою. Вже в ранньому віці пізнає ази макіяжу. Мілана часто проявляє себе самостійною дитиною. З задоволенням вона допомагає батькам з домашніми справами, але просити доглянути її за маленькими дітьми не варто, Мілана швидко переключається з одного виду діяльності на інший і просто може забути про малюків.

Мирослава

 Мирослава не любить відступів від загальноприйнятих правил, неохоче сходить з прямої, протоптаною і перевіреної дороги. До всього нового ставиться з обережністю. Дівчина з ім’ям Мирослава дуже порядна людина, мила, приємна, надійна; прекрасний порадник. Як правило, має сильний інтелектом і інтуїцією.

Нонна

Справедлива, чесна, надійна й віддана дівчинка, вона спокійна, чарівна, весела й доброзичлива. Нонна занадто вимоглива до себе й поблажлива до навколишніх. Чесність - принцип її життя. 

Христина

Рухлива, кмітлива, життєлюбна дівчинка, має прекрасну пам'ять. Вона справляє враження соромливої, навіть боязкої, але насправді Христина просто спостерігає, слухає й все запам'ятовує. Вона не занадто мобільна, їй необхідний час, щоб прийняти рішення. У компанії поводиться розкуто й швидко сходиться з незнайомими людьми.

 

Артем

Незважаючи на своє ім'я Артеми в дитинстві постійно хворіють на респіраторні захворювання. У школі, як правило, у них не виникає ніяких складностей. Артеми спокійні, намагаються бути ненав'язливими в спілкуванні. Товариські й дружелюбні. Можуть об'єктивно оцінити ситуацію. Завжди говорять правду, через що можуть потрапити в неприємну ситуацію. Усього домагаються своєю працею, кар'єра для них не головне. Дуже віддані й уміють зберігати таємниці.

Богдан

Богдан часто буває довгоочікуваною, пізньою і єдиною дитиною. Батьки, хочуть вони того чи ні, часто дають це ім'я тим дітям, чия поява на світ була пов'язана з тривогами й страхом. У дитинстві Богдан часто хворіє, легко застуджується, і мати, турбуючись про здоров'я сина, потурає всім його капризам

Данило

 Ім'я Данило (разг. Данил, Данило, старий. разг. Данило) походить від староєврейського слова "даниел", яке означає "мій суддя - Бог", "Бог мені суддя", "Божий суд", "суддя Божий". У Біблії Данило - староєврейський пророк, відомий як головний тайновидец і віщун при дворах царів. Був правою рукою царя Навуходоносора.Данило - спокійний і добрий хлопчик. Характером більше схожий на матір. Хворіє мало. Любить рухливі ігри. Товариський, постійно оточений друзями. Даниїл не виносить брехні, може навіть розлютитися, але тут же швидко відходить і зла довго не пам'ятає. Народжені зимою Даниїли завжди талановиті і домагаються багато чого в житті

Денис

Це ім'я походить від давньогрецького імені Діонісіос. У міфології Древньої Греції Дионіс - бог природи й вина. Денис росте дуже товариським хлопчиком. Його кращими друзями стають не тільки діти в окрузі, але й сусідські собаки, яких він по дорозі в школу підгодовує бутербродами. Непогано було б купити хлопчикові щеня. Це допомогло б виховувати такі якості, як обов'язковість, працьовитість, дбайливість. У школі вчиться добре, але може одержувати зауваження від учителів за неспокійне поводження. Денис стає посидющою й акуратною людиною, не позбавленим здібностей. Легко переборює всілякі складності в житті. Часто йому посміхається фортуна.

Євгеній

Маленький Євген рано почне читати й писати. У нього розів'ється схильність до багатої фантазії. Він добре буде вирішувати завдання, що вимагають певної кмітливості. Євгенові легко будуть даватися іноземні мови. З ровесниками дружний, користується в них повагою. До дівчат відчуває романтичні почуття, іноді зайво ідеалізуючи їх

Максим

У дитинстві Максим не приносить батькам і вчителям ніяких турбот. Він добре вчиться, у нього нормальні відносини з однолітками. Читає різні книги, і в нього розвивається багата уява. Із задоволенням ходить у театр на дитячі спектаклі. У дорослого Максима може не все ладитися. Йому не вистачає вольових якостей, упевненості в собі, завзятості й напористості. Він позбавлений "пробивних" здатностей і до того ж має звичку у всьому сумніватися. Але незважаючи на ці недоліки, Максим відкритий до спілкування людина. Він доброзичливий, завжди готовий надати допомогу.

Нікіта

Давньогрецького походження: переможець. Це чоловіки, які знають собі ціну. Вони егоїстичні й цілеспрямовані, вибирають собі мету, ідуть до неї прямим шляхом. Не люблять, щоб ними командували, вони наполегливі, уперті й одночасно, чутливі й уразливі. Зовні схожі на матір, характер же в них батьківський.

Олександр

У дитячому віці Олександри нерідко хворіють, але якщо підлітками починають загартовуватися й займатися фізичними вправами, тоді з них виростають міцні й стійкі чоловіки. Олександри завзято домагаються своєї мети. Вони можуть стати на чолі колективу й уміло керувати ним, опираючись при цьому на найбільш здатних людей, довіряючи їм найбільш складні справи. Мають репутацію справедливих людей

Сергій

У дитинстві Сергій - слабкий і хворобливий хлопчик. З віком він стає більш міцним, починає займатися спортом. У його характері усе сильніше проявляються мужні риси. Сергій віддає перевагу енергійним діям , але в нього також зберігається здатність і до співпереживання

 

Родіон

Це ім'я з давньогрецького переводиться як "житель острова Родос", "геройський", "рожевий". До нас воно потрапило через церковнослов'янську мову. Колись давно так називали церковнослужителів, потім представників знаті, після чого ім'я стало поширюватися й на рядових жителів. Родіон має рішучий характер, самолюбний, воліє заздалегідь усе планувати, перш ніж приступати до справи.

Юрій

Юрій - це спокійний, зосереджений на своєму внутрішньому світі чоловік. У дитинстві він любить дивитися на хмари, що пропливають по небу. Зворушливо ставиться до тварин, може підібрати бездомного собаку й доглядати за ним, Його зовнішній вигляд перебуває в протиріччі зі стриманим поводженням і філософським складом розуму

Ярослав

Упертий і настирний, Ярослав проте легко піддається впливу навколишніх: батьків, учителів, друзів. Так що виростає він таким, яким його зробить оточення. Ярослав - відважна людина, життєві негоди зустрічає спокійно, не дозволяючи їм зломити себе

Джерело  http://sjogodni.org.ua


 

Написати мені

© 2010 разработка сайта «ADstudia»

cialis in frankreich rezeptfrei viagra in frankreich ohne rezept levitra orodispersible preise cialis günstig schweiz viagra rezept preis tadalafil aus der eu viagra apotheke kosten