Warning: include(/sata1/home/users/yutl/www/www.nachalka.kharkov.ua/assets/templates/search.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/yutl/www/www.nachalka.kharkov.ua/index.php on line 76

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/yutl/www/www.nachalka.kharkov.ua/assets/templates/search.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /sata1/home/users/yutl/www/www.nachalka.kharkov.ua/index.php on line 76
Сайт Олени Миколаївни Тенети | Про нас

Про нас

 

В ім’я здавна вкладався глибокий духовний зміст. Досі вважається, що ім'я людини може впливати на характер і навіть на подальшу долю носія. Існує повір’я, що дітей треба називати іменами, які притаманні землі, де вони народились, тоді доля їхня буде щасливою. 

Цікаво знати

Щонайдовше у світі ім'я складається з 1478 букв. Щоб його прочитати, вимагається не менше десяти хвилин. Воно є рядом злитих воєдино назв історичних місць, іменами відомих дипломатів, теологів, учених. Це ім'я доки ніхто не береться прочитати..

 

Анастасія, Настасія, Настя

У перекладі з грецького — що воскрешає.Це ім'я міцно асоціюється з героїнею російських казок, дівчинку з таким ім'ям оточать турботою і любов'ю. І вона не обдурить очікувань, їй невідомі заздрість, ревнощі, суперництво, вона беззахисна перед лицемірством і хитрістю. Якби ні природна інтуїція, її можна було б вважати наївною. Насправді Настя володіє безпомилковою проникливістю і навіть може пророкувати.

 Анна

У перекладі із староєврейського — благодать. Жінки з цим ім'ям практично позбавлені недоліків. Для близьких людей Аннушка — це і мудрий порадник, і надійний помічник. Її дбайливість і співпереживання, здається, не мають меж. Вона працелюбна, безкорислива і терпляча

 

Вероніка

Вероніка - біблійне ім'я, це ім'я жінки з Єрусалима, що, відповідно до переказу, витерла піт з обличчя Ісуса, коли він ніс хрест. Вероніка в дитинстві - боязка, соромлива й нерішуча дівчинка. Має слабке здоров'я й надмірну чутливість - від вигляду крові може навіть зомліти. З віком у характері Вероніки з'являється дратівливість і впертість. Вероніка - товариська жінка. Зовні вона приваблива, одягається яскраво й помітно. Серед шанувальників вона стає особливо жвавою, її переповняють емоції. Вероніка добре танцює, любить співати під гітару.

Дар'я

Жіночий варіант імені перського царя Дарія. У перекладі із древнеперсидского - "переможниця". Дівчинка Даша в дитинстві часто командує своїми однолітками в іграх. Вона тямуща, імпульсивна у вчинках. Може швидко навести порядок серед дітей і навіть побитися із забіяками. Не виносить самітності, любить гучні й веселі ігри. Але Дар'я проводить час не тільки в забавах, але й багато допомагає матері у веденні домашнього господарства. Вона привчена до організованості й наполегливості.Всі книги й зошити складені в порядку. Учиться непогано, але подовгу сидіти за уроками не може, їй не вистачає посидючості й працьовитості. Виручає її природна кмітливість і гарна пам'ять. Однокласники побоюються її їдких зауважень. Учителі бачать у ній помічницю, але суспільною роботою займається без бажання й намагається ухилитися від неї. Дар'я добре шиє й в'яже, уміє зі смаком одягатися. Косметикою не зловживає. Найбільше їй підійде робота журналіста, психолога, страхового агента.

 Єлизавета (Лисавета)

У перекладі з єврейського — що почитала Бога.Жінка з цим ім'ям завжди прагнутиме здаватися краще, ніж вона є, крім того, їй постійно здається, що люди відносяться до неї гірше, ніж вона того заслуговує. Прихильниця пуританської моралі. Вона не прощає слабкостів і недоліків ні собі, ні іншим.

Злата

Злата, жіноче ім’я, походження – слов’янське, значення імені Злата – “золота”, “золотко”. Злата володіє особливим шармом і красою, бажанням подобатися і мати визнання. Вона хоче бачити своє «Я» в блиску загального замилування. Це прагнення подобатися робить її готовою на будь-які жертви. Злата щасливі. Їй немов допомагає у всьому фортуна, і, коли здається, що виходу немає, перед нею відкриваються нові горизонти.

Ірина

Ім'я давньогрецького походження, означає "мир, спокій". Ірина, ще будучи маленьким дитиною, прагне до самостійності і проявляє в усьому ініціативу. Це рішучий дитина, яка обожнює суспільство тата, більше ніж мами. Вчиться добре, адже це дається їй дуже легко. З дитинства любить фантастику і детективи, але навколишнє оточення в житті оцінює реально.

Карина

Так, сьогодні це рідкісне ім’я означає “дивиться вперед”, “що йде попереду”, “ведуча”. Не дивно, що дівчатка з таким красивим і звучним ім’ям, як правило, дуже енергійні, активні і рухливі. Крім того, Карину відрізняє висока самооцінка. Ці жінки знають, чого вони хочуть від життя і чого варті. Часом це виливається в егоїзм. У них достатньо сил і внутрішньої організації, щоб контролювати емоції і бути стриманими. Але владний характер і висока, часом навіть завищена самооцінка призводять до того, що Карина прагне контролювати не себе, а інших.

Катерина

 КАТЕРИНА, КÁТРЯ. Грецьке; katharios – чистий, katharon – чистота.Назва походить від грецького слова "катаріос", що означає "чистий, невинний".Катерина, у поданні більшості людей, викликає асоціації з "царським" Ім'ям, величавість і властністью. Але в житті жінки, називані цим ім'ям, найчастіше нічого загального з таким поданням не мають.Катерина вже в дитинстві виділяється деякими своєрідністю. Вона любить робити запаси, проявляючи при цьому жадібність. Самолюбні, прагне бути кращою в класі й спілкуватися намагається тільки з "обраними".Добре справляється з роботою в будь-якому виді діяльності, особливої переваги якої-небудь професії не віддає.Господарськими справами займається по необхідності. 

Марина

Ім'я походить від латинського слова "марінус" - морський. Так, основоположними у її рисами є гордість, образливість і часом необдумана поривчастість у прийнятті важливих рішень. Марина завжди виділяється на тлі інших своєю загадковістю і магнетизмом.Людина слова – ось що означає ім’я Марина. Вже якщо вона щось пообіцяла, то неодмінно це виконає. Злегка неврівноважений характер зрідка призводить до конфліктів. Сварки викликають в її душі масу жалю і переживань. Якщо вона відчуває себе винною, то обов’язково попросить вибачення першої.

Марія

Ім'я має давньоєврейське походження. Існує кілька значень імені - гірка, улюблена, уперта. Діти з ім’ям Марія ніжні, спокійні й добрі. Бувають примхливі і не завжди будуть робити те, що вимагають від них дорослі або однолітки. До навчання ставляться відповідально вже з дитинства. Вони з самого маленького віку обожнюють няньчити дітей, для них це не робота, а задоволення, яке не може набриднути. Таку дівчинку досить просто образити, якесь маленьке зауваження Маша може сприйняти дуже болісно. Але не дивлячись на це вона зможе за себе постояти, тому що володіє твердим характером.

Поліна

Розмовна форма імені Аполлінарія. Походить від імені давньогрецького Бога сонця Аполлона. Латинське значення імені Поліна — «маленька». Дитина по імені Поліна просто дивовижний! Вона як маленький ангелик, красива і ідеальна у всьому. Її манери поведінки начебто були закладені природою. Ще в дитинстві Поліночко тактовна з усіма, вона багато чого розуміє у відносинах між людьми, здатна делікатно розмовляти, вести себе. Поліна добра дівчинка, незлопам’ятна, дуже чуйна на прохання інших людей. Іноді Поліна може навіть про себе забути, заради щастя близьких. 

Рената

Рената, жіноче ім’я, повне ім’я від Рена, походження – давньогрецьке, значення імені Рената – “відродилася”, “повернулася до життя”. Дівчинка на ім’я Рената вимагає особливого поводження, оскільки вона надзвичайно емоційна і ранима.Її душа завжди наповнена сильними почуттями – незалежно від віку. Дівчинка дуже схожа на батька, для неї надзвичайно важливо його суспільство, моральна підтримка. Але часто ситуація складається зовсім по-іншому: потрібної уваги вона не отримує. До власниці цього імені дуже рано приходить розуміння, що життя – штука непроста, що їй доводиться покладатися тільки на себе.

Софія

У перекладі з грецького премудра.У цьому імені закладені одночасно рухома активність і достатня серйозність.В перекладі з древньогрецької означає «мудрість».

Юлія

Жіноча форма імені Юлій, походить від латинського слова "юліус" - "кучерявий, пухнатий". Дівчина з таким ім’ям комунікабельна, вразлива і емоційна, у неї добре розвинена інтуїція. Юля привітна, добра, довірлива, але примхлива. Не помічає своїх недоліків, безвідповідальна. Досягає успіху в житті тільки якщо в неї є хороший покровитель, маючи вплив з боку може бути слухняною, бо її інфантильною натурі не вистачає сили волі. Свій образ вона не створює, те, як вона виглядає і як себе веде — пряме відображення її внутрішнього світу. Юлія достатньо мудра.

Андрій

В основі імені лежить грецьке слово "андрос", що означає "чоловік". У дитинстві хлопчик з цим ім’ям неслухняний і непосидючий, любить проявляти командирські нотки, прагне приймати рішення самостійно. В його характері часто можна помітити прояви хитрості і мрійливості. Перевтілення в улюблених персонажів – основна затія всіх рухливих ігор. Як і всі діти, Андрійко дуже любить цукерки, морозиво, печиво та тістечка. Він завжди дружить з хлопчиками, а з дівчатками тримає дистанцію або намагається зайняти чільне становище. У відносинах з батьком часті спірні моменти, а мама для малюка буває авторитетом за обставинами.

Владислав

Ім'я походить від слов'янських слів "влад" (володіти) і "слав" (слава) - "володіючий славою". Владислав з дитинства дуже прив'язаний до матері. Любить, щоб вона читала йому казки, а потім обговорювати з нею прочитане. Якщо Владислав зауважує, що його мати чимсь засмучена, обов'язково постарається її утішити, відволікти від неприємних думок. Дбайливе відношення до жінки залишається у Владислава на все життя. 

Данило

 Ім'я Данило (разг. Данил, Данило, старий. разг. Данило) походить від староєврейського слова "даниел", яке означає "мій суддя - Бог", "Бог мені суддя", "Божий суд", "суддя Божий". У Біблії Данило - староєврейський пророк, відомий як головний тайновидец і віщун при дворах царів. Був правою рукою царя Навуходоносора.Данило - спокійний і добрий хлопчик. Характером більше схожий на матір. Хворіє мало. Любить рухливі ігри. Товариський, постійно оточений друзями. Даниїл не виносить брехні, може навіть розлютитися, але тут же швидко відходить і зла довго не пам'ятає. Народжені зимою Даниїли завжди талановиті і домагаються багато чого в житті

Денис

Це ім'я походить від давньогрецького імені Діонісіос. У міфології Древньої Греції Дионіс - бог природи й вина. Денис росте дуже товариським хлопчиком. Його кращими друзями стають не тільки діти в окрузі, але й сусідські собаки, яких він по дорозі в школу підгодовує бутербродами. Непогано було б купити хлопчикові щеня. Це допомогло б виховувати такі якості, як обов'язковість, працьовитість, дбайливість. У школі вчиться добре, але може одержувати зауваження від учителів за неспокійне поводження. Денис стає посидющою й акуратною людиною, не позбавленим здібностей. Легко переборює всілякі складності в житті. Часто йому посміхається фортуна.

Дмитро

 Походить від грецького імені Demetrios, тобто той, що належить міфічній богині Demeter. В античній міфології: Деметра – богиня родючості та землеробства. Дмитро - "що належить Деметрі" з грецьої. Українська форма від Деметрій. Деметра - одна з найшанованіших богинь Олімпійського пантеону. Буквальне значення її імені - мати-земля, уособлення родючості.У цьому імені - енергія пружини, яка здається, здатна стискуватися як завгодно довго, поки раптом зненацька не вистрілить. На жаль нерідко це трапляється в найбільш невдалий момент. Дмитрове терпіння зазвичай сприймають за абсолютрий спокій. Дмитро здатний на раптовий вибух емоцій, але зазвичай швидко відходить і заспокоюється. В спільних справах Дмитро на перше місце ставить не вигоду, а щирі і дружні стосунки. Дмитро - людина, що захоплюється розмовою, щоправда, і працювати він може за трьох, аби не підвести своїх.

Єгор

Це ім'я - видозмінена форма імені Георгій, що означає "хлібороб". У дитинстві Єгор старанний і працьовитий. Учиться добре, але можуть бути конфлікти з якою-небудь учителькою, що не сподобалася. У такій ситуації, оскільки Єгорові властиві впертість і недовірливість, найкраще перевести хлопчика в іншу школу. Не переносить обману, так можна втратити його розташування назавжди. Має гарні ділові якості, здатний правильно оцінити обстановку й знайти вихід зі скрутного стану.

Єфим

Походить від давньогрецького "еуфемос": благочестивий, добросердий. Зовні Юхим схожий на матір. У нього чутлива нервова система - вискочила з-за рогу з гавкотом собака, може викликати в нього заїкуватість або нервовий тик. Підданий також захворюванням травної системи. Батькам Юхима потрібно стежити за його раціональним харчуванням. Юхим від природи артистичний, добре відчуває психологічний стан інших, що дозволяє йому легко пристосовуватися до людей і розташовувати їх до себе. Нерідко це творча особистість. На роботі начальник завжди благодушно настроєний до Юхима, співробітники ніколи не чекають від нього підступу. Домагається всього в житті тільки власною працею. 

Ігор

Ім'я має скандинавське походження від слова "вар" і означає "воїнство, сила". За деякими джерелами словосполучення "інг вар" означає просто юний воїн. Хлопчики Ігори - живі й рухливі діти. Вони дуже здібні, добре вчаться, найбільше їм вдається математика. Але через невгамовний характер поводяться на уроках неспокійно, і батькам доводиться часто навідуватися в школу для спілкування із учителями. Ігори зовні більше схожі на матір, а характером на батька. Захоплюються спортом, можуть домогтися значних досягнень. 

Ілля

Російська форма давньоєврейського імені Ілія, що означає "сила божа". Ілля - дуже хазяйновита людина. З дитинства він привчається надавати допомогу батькові й матері у всіх домашніх справах і опановує різноманітними навичками. Ілля може брати участь у будівельних роботах на дачній ділянці, займатися розведенням курей і кроликів, вирощувати врожай у саду й на городі, ремонтувати побутову техніку. З Іллею не буде особливих проблем, якщо стежити за колом його знайомих, тому що Ілля не дуже розбірливий у виборі друзів і легко піддається поганому впливу. Має гострий розум. 

Тимофій

Ім'я це пішло від грецького "тимофеос", що в перекладі на нашу рідну мову означає " бога почитає". Тимофій по натурі теоретик, а не практик, не любить брати на себе відповідальність, уникає ситуацій, у яких потрібно швидко приймати рішення. Здатний на палку любов, однак непостійний. Тимофій дуже чутливий і сприйнятливий. Він багато чим цікавиться, багато чого хоче довідатися, але сприймає все по-своєму й гостро реагує на те, як ставляться до нього батьки. Він покладливий з тими, хто його поважає, - у школі не буде проблем. Тимоша марнолюбний і має потребу в похвалі.

Джерело  http://www.zname.org.ua

 

Написати мені

© 2010 разработка сайта «ADstudia»

cialis in frankreich rezeptfrei viagra in frankreich ohne rezept levitra orodispersible preise cialis günstig schweiz viagra rezept preis tadalafil aus der eu viagra apotheke kosten